
LED Лампа на акумуляторі 100W переносна, підвісна. USB LED
190 ₴
- +380 (67) 972-72-92
- Немає в наявності
- Код: LED100W
Лампа для кемпінгу акумуляторна.
Підвісний ліхтар світильник на гачку 5V LED 100W
Размір 135*75мм
Підвісний ліхтар світильник з гачком для кемпінгу з акумулятором.
Ліхтар лампи для кемпінгу та відпочинку підвісний на акумуляторі. Це незамінний помічник для відпочинку: яскрава світлодіодна лампа, що перезаряджається, з підвісним кріпленням (гачком), яку можна використовувати в будь-яких умовах, на природі, в будинку, у дворі, гаражі і т.д. Дуже проста у використанні, керується однією кнопкою включення. Має 3 режими свічення. Заряджається від кабелю USB-microUSB (йде у комплекті).
Характеристики:
Акумулятор: літій-іонний.
Час роботи: 2 - 3 годин.
Час заряджання: 1 - 2 год.
Матеріал: ABS пластик
Потужність: 100 вт
Колір білий
Режими роботи:
Понад яскравий режим.
Стандартний режим.
Блимає.
Комплектація:
Лампа для кемпінгу.
USB кабель.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Особливості ліхтаря | Перезаряджуваний |
| Режими роботи ліхтаря | Інтенсивний, Миготливий, Режим SOS, Збережний, Середній |
| Тип заряду | USB |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип живлення | USB-порт комп'ютера, Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 13.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Товщина | 7.5 см |
| Ширина | 7.5 см |
- Ціна: 190 ₴


