
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN2 Lite Quick Charger C+U 65 W EU Black (CCGAN2L-B01)
820 ₴
- +380 (67) 972-72-92
- Немає в наявності
- Код: 6953156232938
Baseus GaN2 Lite Quick Charger 65W (1 Type-C + 1 USB) - мережевий зарядний пристрій, оснащений роз'ємами Type-C і USB.
Основні характеристики:
- оснащено 2 роз'ємами: Type-C+USB;
- максимальна потужність: 65 Вт;
- підтримує швидку зарядку;
- заряджає 2 пристрої одночасно;
- підходить для зарядки ноутбуків, смартфонів, планшетів тощо;
- використовується технологія GaN2;
- 6 рівнів вбудованого захисту.
Технологія GaN2
Використання нітриду галію й інтелектуальних технологій останнього покоління дозволяє створювати компактні зарядні пристрої з високою потужністю і надійним профілем безпеки.
Можливості зарядки
Baseus GaN2 Lite Quick Charger 65W підтримує протоколи швидкої зарядки PD 3.0, PPS, QC 3.0, SCP, FCP, AFC, BC 1.2 і вихідну потужність до 65 Вт (порт Type-C) або 45 Вт (порт USB), що дозволить швидко зарядити ноутбук, смартфон, планшет, бездротові навушники і іншу мобільну електроніку.
Також ви можете підключати 2 гаджети одночасно з сумарним виходом потужності 45+15 Вт.
Зарядний пристрій ідеально підходить для використання з продукцією Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Lenovo.
Захисні властивості
Комбінація технологій GaN2, BCT, BPS забезпечує вашим гаджетам 6-рівневий захист від надмірної напруги, перезаряджання, перегріву, короткого замикання та статичної електрики.
Корпус із міцного пластику стійкий до зносу та має довгий термін служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 65 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 820 ₴






