
Мережевий зарядний пристрій Baseus Super Si Quick Charger 1C 20W EU White (CCSUP-B02)
280 ₴
- +380 (67) 972-72-92
- Немає в наявності
- Код: 6953156230002
"Baseus Super Silicone PD Charger 20W (1Type-C) — мережевий зарядний пристрій, обладнаний роз'ємом Type-C.
Основні характеристики
- максимальна потужність: 20 Вт;
- обладнано роз'ємом Type-C;
- підтримує швидке заряджання;
- підходить для заряджання смартфонів, планшетів тощо;
- розроблено спеціально для серії iPhone 12;
- виготовлено з пластику;
- має 6 рівнів захисту.
Технологія Super Si
Завдяки технології Super Si зарядні пристрої можуть бути одночасно меншими та швидшими у швидкості заряджання, а також безпечніше працювати в умовах високих температур.
Система безпеки
Корпус виготовлений із міцного пластику, який завдяки своїм вогнетривким властивостям захищає пристрій від перегрівання.
Вбудована 6-рівнева система безпеки захищає ваші ґаджети від високої напруги, перегрівання, короткого замикання, електромагнітного випромінювання або перезаряджання. "
Характеристики
Сумісність- Адаптери
- CCSUP-B01
- Black
- Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Білий |
- Ціна: 280 ₴








