
Мережевий зарядний пристрій Essager 100W GAN 2xType-C + 2xUSB ES-CD37 Black
730 ₴
+380 (66) 972-72-92
- +380 (67) 972-72-92
- Немає в наявності
- Код: 733509820333
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Швидкий, функціональний, універсальний, компактний, сучасний - це все про зарядний пристрій Essager ES-CD37.
Технологія GAN дозволила у невеликому корпусі "вмістити 100 Вт вихідної потужності" для зарядки гаджетів. Це можуть бути як звичайні смартфони та планшети, так і ноутбуки. Перший вихід Type-C підтримує стандарт PowerDelivery 20V, що дозволяє через перехідник заживити більшість ноутбуків.
Підтримка більшості стандартів швидкого заряджання робить процес заряджання пристроїв максимально комфортним.
Набір із чотирьох вихідних портів (2 шт. Type-C та 2 шт. USB) дозволяє одночасно заряджати кілька гаджетів. А завдяки компактності зарядний пристрій зручно як зберігати вдома, так і брати з собою на роботу або в поїздки.
Характеристики:
- Виробник - Essager;
- Модель - ES-CD37;
- Протоколи швидкого заряджання що підтримуються - PPS/PD3.0/PD2.0/QC3.0/QC2.0/FCP/SCP/BC1.2/DCP/Apple2.4A/AFC та інші;
- Максимальна вихідна потужність - 100 Вт;
- Вихід Type-C 1: 5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А (максимум 100 Вт)
- Вихід Type-C 2: 5В/3А, 9В/3А, 12В/2.5А, 15В/2А, 20В/1.5А (максимум 30 Вт)
- Вихід USB-A 1: 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А (максимум 18 Вт)
- Вихід USB-A 2: 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А (максимум 18 Вт)
- Вихід Type-C 1 + Type-C 2: PD65W+PD30W (максимум 95 Вт)
- Вихід Type-C 2 + USB-A 1 + USB-A 2: 5В/3А (максимум 15 Вт)
- Колір - чорний;
- Розміри - 92х75х33 мм;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Потужність | 100 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 730 ₴



