
Мережевий зарядний пристрій Asometech GaN 65W 2xType-C + USB Black + кабель 1м 100w
480 ₴
- +380 (67) 972-72-92
- Немає в наявності
- Код: asometech65w
Кабель Type-C - Type-C 1M 100w йде в комплекті
3-портовий зарядний пристрій ASOMETECH 65 Вт GaN
Торгова марка: ASOMETECH
Вихідна потужність: 65 Вт Макс
Вхід: 110-240 В-50-60 Гц 1,5 А
USB-C1: 5V-3A, 9V-3A, 12V-3A, 15V-3A, 20V-3.25A; Макс. 65 Вт;
USB-C2: 5V-3A, 9V-3A, 12V-3A, 15V-3A, 20V-3.25A; Макс. 65 Вт;
USB-C2 PPS: 3,3 В-11 В-5 А; 3,3 В-21 -3 А;
USB-A: 5V-3A, 9V-3A, 12V-2.25A, 20V-1.35A
USB-C1+USB-C2: 45 Вт+20 Вт; Макс. 65 Вт;
USB-C1+USB-A: 45 Вт+18 Вт; 63 Вт Макс
USB-C2+USB-A: (5 В-4,8 A) 24 Вт Макс.
USB-C1+(USB-C2 +USB-A): 45 Вт+15 Вт (5 В-3 A) Макс. 60 Вт;
USB-C1 без протоколу PPS;
Порт C1 підходить для швидкої зарядки ноутбука PD-65W, якщо ваш мобільний телефон Samsung потребує надшвидкої зарядки, використовуйте порт C2;
Особливості ASOMETECH 65 Вт GaN :
Швидке заряджання з багатьма портами - Зарядний пристрій GaN потужністю 65 Вт це ваша енергостанція
Нова технологія GaN - це потужніша технологія швидкого заряджання, завдяки меншому розміру та більш стабільному контролю температури, забезпечує кращий досвід швидкого заряджання.
Швидка зарядка телефону/ноутбука/планшета - Зарядний пристрій підтримує швидке підключення подвійного порту Type-C PD-65w, тож ваш телефон, ноутбук та інші пристрої можна заряджати швидко.
Швидка зарядка для Macbook Pro від 13 до 75% за одну годину та зарядка iPhone 14 до 60% за півгодини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asometech |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Потужність | 65 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 480 ₴






