
Мережевий зарядний пристрій Baseus Quick Charger QC3.0 24W White (CCALL-BX)
310 ₴
- +380 (67) 972-72-92
- Немає в наявності
- Код: 6953156272446
•Мережний адаптер Baseus Quick Charger CCALL-BX – це швидка зарядка з технологією швидкого заряджання Quick Charge 3.0 USB та потужністю 24W 2A, а це означає, що зарядка Ваших гаджетів стає максимально швидкою.
•Мережний зарядний пристрій Baseus Quick Charger рекомендується для використання з бездротовими зарядками стандарту Qi з функцією прискореної зарядки, що забезпечує на 40% більшу швидкість заряду.
•Зарядний пристрій Baseus Quick Charger дозволить вам швидко та безпечно зарядити будь-який із своїх гаджетів за наявності розетки.
•Деталі корпусу надійно зібрані із пластику високої якості, що забезпечить комфортну роботу для власника пристрою.
•Для безпеки Ваших гаджетів, в пристрій вбудований інтелектуальний захист від короткого замикання, перепадів напруги, перегріву, перевантаження струмом, перезарядження.
- Бренд: Baseus
- Колір: Білий
- Матеріал: полікарбонат, АБС-пластик
- Сертифікація якості: CE, RoHS, FCC, КНР
- Упаковка: В коробці
- Комплектація: Зарядний пристрій
- Кількість портів: 1
- Потужність: Вихід USB: 5V/3A; 9V/2.66A; 12V/2A
- Потужність: 24W
- Стандарт швидкої зарядки: QC 3.0
- Підходить для бездротової зарядки: Qi стандарт
- Розміри заряджання: 90*39*38 мм
- Вага: 69 гр
- Гарантія від виробника: 6 місяців
Упаковка
- Розміри: 90*40*35 мм
- Вага: 71 гр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 24 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Білий |
- Ціна: 310 ₴




