
Сетевое зарядное устройство Baseus GaN2 Lite Quick Charger C+U 65 W EU White (CCGAN2L-B02)
820 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6953156232945
Baseus GaN2 Lite Quick Charger 65W (1 Type-C + 1 USB) - мережевий зарядний пристрій, оснащений роз'ємами Type-C і USB.
Основні характеристики:
- оснащено 2 роз'ємами: Type-C+USB;
- максимальна потужність: 65 Вт;
- підтримує швидку зарядку;
- заряджає 2 пристрої одночасно;
- підходить для зарядки ноутбуків, смартфонів, планшетів тощо;
- використовується технологія GaN2;
- 6 рівнів вбудованого захисту.
Технологія GaN2
Використання нітриду галію й інтелектуальних технологій останнього покоління дозволяє створювати компактні зарядні пристрої з високою потужністю і надійним профілем безпеки.
Можливості зарядки
Baseus GaN2 Lite Quick Charger 65W підтримує протоколи швидкої зарядки PD 3.0, PPS, QC 3.0, SCP, FCP, AFC, BC 1.2 і вихідну потужність до 65 Вт (порт Type-C) або 45 Вт (порт USB), що дозволить швидко зарядити ноутбук, смартфон, планшет, бездротові навушники і іншу мобільну електроніку.
Також ви можете підключати 2 гаджети одночасно з сумарним виходом потужності 45+15 Вт.
Зарядний пристрій ідеально підходить для використання з продукцією Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Lenovo.
Захисні властивості
Комбінація технологій GaN2, BCT, BPS забезпечує вашим гаджетам 6-рівневий захист від надмірної напруги, перезаряджання, перегріву, короткого замикання та статичної електрики.
Корпус із міцного пластику стійкий до зносу та має довгий термін служби.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вид | Зарядное устройство |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мощность | 65 Вт |
| Назначение | Универсальное |
| Напряжение питания | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сетевой |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Цвет | Черный |
- Цена: 820 ₴





