
Мережевий зарядний пристрій Baseus Speed Mini Quick Charger 1C 20W EU Black (CCFS-SN01)
270 ₴
- +380 (67) 972-72-92
- Немає в наявності
- Код: 6953156201699
Зарядний пристрій Baseus Speed Mini Quick Charger 1C 20W відрізняється потужністю 20 Вт, що забезпечує швидке заряджання устройств. Функція швидкого заряджання Quick Charger дозволяє зарядити ваш смартфон до 50% за пів години.
Особливості мережевого зарядного пристрою Baseus Speed Mini Quick Charger 1C 20W:
• Сумісний з пристроями на базі Android, чудово заряджає iPhone та iPad. Пригодиться власникам продукції Apple, оскільки компанія не укомплектовує смартфони зарядними пристроями.
• Компактний та неймовірно зручний. Технологія Super Si дозволила зменшити розміри МЗП та забезпечила неймовірну вагу – всього 59 грам. Baseus Speed Mini Quick Charger 1C точно не займе багато місця.
• Виготовлений із термостійкого матеріалу, має запобіжник на випадок стрибків напруги, перевантажень та перегрівань. Це робить МЗП дійсно надійним та безпечним.
• Має функцію швидкого заряджання — Quick Charger 3.0., що в сумі з потужністю 20 Вт дозволяє швидко заряджати будь-яке пристрій: смартфон, планшет, смарт-часи, електронну книжку тощо.
• "Розумна зарядка" завдяки інтегрованому чіпу автоматично підлаштовується під гаджет, вибираючи оптимальну потужність.
Характеристики
Кількість USB-портів Вид Швидке заряджання Вихідний роз'єм Колір- Black
- Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 270 ₴





