
Сетевое зарядное устройство Asometech GaN 65W 2xType-C + USB Black
480 ₴
- Нет в наличии
- Код: 65WASOM
3-портовий зарядний пристрій ASOMETECH 65 Вт GaN
Торгова марка: ASOMETECH
Вихідна потужність: 65 Вт Макс
Вхід: 110-240 В-50-60 Гц 1,5 А
USB-C1: 5V-3A, 9V-3A, 12V-3A, 15V-3A, 20V-3.25A; Макс. 65 Вт;
USB-C2: 5V-3A, 9V-3A, 12V-3A, 15V-3A, 20V-3.25A; Макс. 65 Вт;
USB-C2 PPS: 3,3 В-11 В-5 А; 3,3 В-21 -3 А;
USB-A: 5V-3A, 9V-3A, 12V-2.25A, 20V-1.35A
USB-C1+USB-C2: 45 Вт+20 Вт; Макс. 65 Вт;
USB-C1+USB-A: 45 Вт+18 Вт; 63 Вт Макс
USB-C2+USB-A: (5 В-4,8 A) 24 Вт Макс.
USB-C1+(USB-C2 +USB-A): 45 Вт+15 Вт (5 В-3 A) Макс. 60 Вт;
USB-C1 без протоколу PPS;
Порт C1 підходить для швидкої зарядки ноутбука PD-65W, якщо ваш мобільний телефон Samsung потребує надшвидкої зарядки, використовуйте порт C2;
Особливості ASOMETECH 65 Вт GaN :
Швидке заряджання з багатьма портами - Зарядний пристрій GaN потужністю 65 Вт це ваша енергостанція
Нова технологія GaN - це потужніша технологія швидкого заряджання, завдяки меншому розміру та більш стабільному контролю температури, забезпечує кращий досвід швидкого заряджання.
Швидка зарядка телефону/ноутбука/планшета - Зарядний пристрій підтримує швидке підключення подвійного порту Type-C PD-65w, тож ваш телефон, ноутбук та інші пристрої можна заряджати швидко.
Швидка зарядка для Macbook Pro від 13 до 75% за одну годину та зарядка iPhone 14 до 60% за півгодини.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asometech |
| Страна производитель | Китай |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вид | Зарядное устройство |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Количество USB-портов | 3 |
| Мощность | 65 Вт |
| Назначение | Универсальное |
| Напряжение питания | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сетевой |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Цвет | Черный |
- Цена: 480 ₴








